Kontakt

Vi finns alltid nära till hands från våra kontor i Jönköping/Taberg, Stockholm, Malmö, Halmstad, Göteborg och Växjö

Vi finns på dessa orter

Jönköping / Taberg
POSTADRESS
Taberg Media Group Jkp
Box 94
562 02 Taberg

BESÖKSADRESS
Bergslagsvägen 11
562 42 Taberg

KONTAKT: Taberg Media Group
+46 10-459 80 00
info.jonkoping@tabergmediagroup.se

Stockholm
POSTADRESS
Taberg Media Group Sthlm
Box 119 22
161 11 Bromma

BESÖKSADRESS
Johannesfredsvägen 15
Bromma

KONTAKT:
+46 10-459 82 00
info.stockholm@tabergmediagroup.se

Malmö
POSTADRESS
Taberg Media Group Mmö
Flygaregatan 5, 212 39 Malmö

BESÖKSADRESS
Flygaregatan 5
Malmö

KONTAKT
+46 10-459 83 90
info.malmo@tabergmediagroup.se

Halmstad

POSTADRESS
Taberg Media Group Hstd
Klammerdammsgatan 22,
302 42 Halmstad

BESÖKSADRESS
Klammerdammsgatan 22
Halmstad

KONTAKT
+46 10-459 83 10
info.halmstad@tabergmediagroup.se

Göteborg
POSTADRESS
Taberg Media Group Gbg
Box 35, 421 21 Västra Frölunda

KONTAKT
+46 10-459 80 00
info.goteborg@tabergmediagroup.se

Växjö
POSTADRESS
Taberg Media Group Växjö
Box 219, 351 05 Växjö

KONTAKT
+46 10-459 80 00
info.vaxjo@tabergmediagroup.se

Kontakta oss.

New Field

TMG Carina Adolfsson
CARINA ADOLFSSON
VD/Key Account Manager TMG Push

010-459 83 11
carina.adolfsson@tabergmediagroup.se

Simon Ahlberg
SIMON AHLBERG
Projektledning/Försäljning

070-249 97 35
simon.ahlberg@tabergmediagroup.se

TMG Thomas Ahnström
THOMAS AHNSTRÖM
Premedia Jönköping

010-459 80 38
thomas.ahnstrom@tabergmediagroup.se

TMG Stefan Augustsson
STEFAN AUGUSTSSON
Projektledning/Försäljning

010-459 80 37
stefan.augustsson@tabergmediagroup.se

TMG Mattias Bjursell
MATTIAS BJURSELL
VD/Key Account Manager TMG Tabergs

010-459 80 70
mattias.bjursell@tabergmediagroup.se

Jörgen Björn
Ingrid Carlen
INGRID CARLÉN
Projektledning/Försäljning

010-459 82 43, 070-266 88 81
ingrid.carlen@tabergmediagroup.se

TMG Martin Carlsson
MARTIN CARLSSON
Projektledning/Försäljning

010-459 80 04
martin.carlsson@tabergmediagroup.se

TMG Sandra Dahlberg
SANDRA DAHLBERG
Premedia Jönköping

010-459 80 68
sandra.dahlberg@tabergmediagroup.se

TMG Ebbe Degn
EBBE DEGN
IS-Projektledare

070-090 14 31
ebbe.degn@tabergmediagroup.se

TMG Hans Engqvist
HASSE ENGQVIST
Projektledning/Försäljning

010-459 80 07
hans.engqvist@tabergmediagroup.se

Anneli Falck
ANNELI FALCK
Marknadskommunikatör/
Formgivare

010-459 83 36
anneli.falck@tabergmediagroup.se

TMG Christina Gardahl
CHRISTINA GARDAHL
Formgivare/Webbdesign

010-459 83 32
christina.gardahl@tabergmediagroup.se

TMG Jakob Grahn
Anneli Gustafsson
ANNELI GUSTAFSSON
Produktionsledare

073-072 27 15
anneli.gustafsson@tabergmediagroup.se

Ingela Hallgren
Daniel Hannerz
DANIEL HANNERZ
Projektledarchef Stockholm

010-459 82 22, 070-370 02 42
daniel.hannerz@tabergmediagroup.se

TMG Carolina Hellberg
CAROLINA HELLBERG
Marknadskommunikatör/
Produktionsansvarig Creative

010-459 83 31
carolina.hellberg@tabergmediagroup.se

Peter Hultgren
PETER HULTGREN
Teknisk projektledare

070-438 71 73
peter.hultgren@tabergmediagroup.se

Fredrik Hultman
Anton Ipsen
ANTON IPSEN
Teknisk Projektledare

072-177 72 96
anton.ipsen@tabergmediagroup.se

TMG Annelie Jelenic
ANNELIE JELENIC
KAM/Produktionsansvarig Profil

0706-32 66 03
annelie.jelenic@tabergmediagroup.se

TMG Per Jensen
PER JENSEN
Projektledning/Försäljning

010-459 80 20
per.jensen@tabergmediagroup.se

Sophia Johansson
SOPHIA JOHANSSON
Produktionsansvarig Premedia, Stockholm

010-459 82 83
sophia.johansson@tabergmediagroup.se

Claes Lappalainen
CLAES LAPPALAINEN
Produktionsansvarig Digitaltryck/Efterbehandling Stockholm

070-278 92 58
classe.lappalainen@tabergmediagroup.se

TMG Jonas Lennartsson
JONAS LENNARTSSON
Teknisk projektledare

010-459 83 33
jonas.lennartsson@tabergmediagroup.se

TMG Mathias Lundberg
MATHIAS LUNDBERG
Operativ chef Jönköping

010-459 80 24
mathias.lundberg@tabergmediagroup.se

TMG Mats Magnusson
MATS MAGNUSSON
Systemutvecklare

072-709 73 12
mats.magnusson@tabergmediagroup.se

Julian Marklund
JULIAN MARKLUND
Projektledning/Försäljning

070-694 25 05
julian.marklund@tabergmediagroup.se

TMG Peter Mattsson
PETER MATTSSON
Produktionschef Jönköping

010-459 80 90
peter.mattsson@tabergmediagroup.se

TMG Fredrik Mauritzson
FREDRIK MAURITZSON
Teknikansvarig/Premedia 
Jönköping

010-459 80 45
fredrik.mauritzson@tabergmediagroup.se

TMG Pontus Moberg
PONTUS MOBERG
Produktionsansvarig offsettryck Jönköping

010-459 80 18
pontus.moberg@tabergmediagroup.se

TMG Jörgen Morthensson
JÖRGEN MORTHENSSON
Projektledning/Försäljning

010-459 80 60
jorgen.morthensson@tabergmediagroup.se

Håkan Mundén
HÅKAN MUNDÉN
Key Account Manager

076-888 03 20
hakan.munden@tabergmediagroup.se

TMG Emil Nieroth
EMIL NIEROTH
Key Account Manager

010-459 83 19
emil.nieroth@tabergmediagroup.se

TMG Fredrik Nilsson
FREDRIK NILSSON
Premedia Jönköping

010-459 80 44
fredrik.nilsson@tabergmediagroup.se

TMG Krister Nordh
KRISTER NORDH
Projektledning/Försäljning

010-459 80 34
krister.nordh@tabergmediagroup.se

TMG Jan Nordström
JAN NORDSTRÖM
Produktionsansvarig Efterbehandling Jönköping

010-459 80 27
jan.nordstrom@tabergmediagroup.se

TMG Hanna Odéen
HANNA ODÉEN
Produktionsansvarig Digitaltryck Jönköping

010-459 80 30
hanna.odeen@tabergmediagroup.se

TMG Peter Olsson
PETER OLSSON
Projektledning/Försäljning

010-459 83 91
peter.olsson@tabergmediagroup.se

Sofia Orrbo
SOFIA ORRBO
Projektledning/Försäljning

010-459 82 96, 070-362 45 22
sofia.orrbo@tabergmediagroup.se

Thomas Pettersson
THOMAS PETTERSSON
Projektledning/Försäljning

070-350 16 23
thomas.pettersson@tabergmediagroup.se

TMG Annica Roupé
ANNICA ROUPÉ
Marknadskommunikatör/KAM

010-459 80 41
annica.roupe@tabergmediagroup.se

Marie Sandgren TMG Sthlm
MARIE SANDGREN
Marknadskommunikatör (föräldraledig t.o.m. nov 2021)

070-509 03 40
marie.sandgren@tabergmediagroup.se

Magnus Sandström
MAGNUS SANDSTRÖM
Digital workflow manager

010-459 82 05
magnus.sandstrom@tabergmediagroup.se

TMG Håkan Skoog
HÅKAN SKOOG
Projektledning/Försäljning

010-459 80 28
hakan.skoog@tabergmediagroup.se

Cyrus Swire
CYRUS SWIRE
Produktionsledare

070-576 16 44
cyrus.swire@tabergmediagroup.se

Lars Westin
LARS WESTIN
Produktionsansvarig Expo  Stockholm

010-459 82 15, 076-872 55 85
lars.westin@tabergmediagroup.se

Carl Zetterstrom
CARL ZETTERSTRÖM
Produktionschef Stockholm

070-306 29 12
carl.zetterstrom@tabergmediagroup.se

TMG Molly Byråracka
MOLLY
Byråracka Creative